POPELKA Rakovník 2014 - program, brožura a špionáž

 

 

 

 

Vážení,

vážení přátelé,

vážení přátelé divadla,

vážení přátelé divadla pro děti,

vážení přátelé divadla pro děti a mládež,

vítejte. 

Rok se s rokem sešel a je tu zase POPELKA, přehlídka toho nej, co se za poslední rok, v amatérském divadle, pro děti a mládež urodilo.

Zde budete moci sledovat veškeré éterem přenositelné informace a novinky v případě, že se nemůžete dostavit osobně. Naše stránky jsou interaktivní, tzn. podtržený text je odkaz, ale to jistě znáte.

A tu je malý test:  stáhněte si brožuru, Popelka je blízko.

PDF atp. ke stžení je až dole pod článkem v přílohách.

 

                      PROGRAM POPELKY 2014: 


    Středa 12. listopadu 2014

09.00 – 09.45 DS Tyl Čelákovice / režie Božena Vítovcová

Hans Christian Andersen: Sněhová královna

(pro děti od 4 let) 

 

11.00 – 11.45 DS Štěk, SVČ Opava / režie Daniel Kollmann

Daniel Kollmann: Zlatohlava

(pro děti od 6 let)

 

14.00 – 16.00 rozborový seminář a reflexe dětských skupin

(Sněhová královna, Zlatohlava)

 

18.00 – 18.45 Podividlo ažažAš / režie Petr Vojkůvka

Petr Vojkůvka: Karkulky

(pro děti od 6 let)

 

20.00 – 21.30 rozborový seminář a reflexe dětských skupin

(Karkulky)

 

    Čtvrtek 13. listopadu 2014

09.00 – 09.25 ČERVIVEN senior II., SpgŠ Krnov / režie Petra Severinová, Karel Vaněk                     

Sofia Prokofjevová, Petra Severinová: Vasja a sedm maminek

(pro děti od 4 let)

 

11.00 – 11.45 ČERVIVEN, SpgŠ Krnov / režie Petra Severinová

István Tasnádi, Petra Severinová: Cyber Cyrano

(pro děti od 12 let)

 

14.00 – 16.00 rozborový seminář a reflexe dětských skupin

(Vasja a sedm maminek, Cyber Cyrano)

 

18.00 – 18.45 DS Vojan Libice nad Cidlinou / režie Jaroslav Vondruška

Václav Beran: Čarovný kámen

(pro děti od 4 let)

 

20.15 – 21.45 rozborový seminář a reflexe dětských skupin

(Čarovný kámen)

  

    Pátek 14. listopadu 2014 

09.00 – 10.10 DS J. K. Tyl Brodek u Přerova / režie Liběna Hasová

Otfried Preussler: Čarodějův učeň

(pro děti od 5 let)

 

HOST PŘEHLÍDKY

10.00 – 11.00 a 14.00 – 16.00 a 17.00 – 18.45 a 20.30 – 22.00

Jaromír Nohavica, Hana Vořísková: Grónská písnička

Divadelně-písníčkový automat pro jednoho až dva diváky

(Představení trvá 4 minuty a je vhodné pro diváky všech generací.)

           

11.15 – 12.15 Hynkovo hravé divadlo Litoměřice / režie Eva Andělová

Fred Apke: Návštěva u Adonise

(pro děti od 10 let)

 

14.00 – 16.00 rozborový seminář a reflexe dětských skupin

(Čarodějův učeň, Návštěva u Adonise)


HOST PŘEHLÍDKY

19.00 – 20.10 

ZUŠ Rakovník / režie Jiřina Krtičková

J. Krtičková podle filmové pohádkové komedie O. Lipského s hudbou J. Uhlíře:

Ať žijí duchové

(pro děti od 3 let)

 

21.00 – 23.00 

diskusní fórum s reflexemi dětských skupin

 

    Sobota 15. listopadu 2014

10.00 – 11.35 

1. neratovická divadelní společnost / režie Miroslav Král

 František Hrubín, Miroslav Král: Kráska a zvíře

(pro děti od 10 let)

 

HOST PŘEHLÍDKY

12.00 – 13.30 a 15.00 – 16.30 a 17.30 – 18.45 a 21.00 – 21.30

Jaromír Nohavica, Hana Vořísková: Grónská písnička

Divadelně-písničkový automat pro jednoho až dva diváky

(Představení trvá 4 minuty a je vhodné pro diváky všech generací.)

 

13.45 – 14.45 DS Suchdolské divadlo Suchdol nad Lužnicí / Lenka Cvrčková

Karel Poláček, Anna a Lenka Cvrčkovy: Edudant a Francimor

(pro děti od 5 let)

 

16.00 – 18.00 rozborový seminář a reflexe dětských skupin

(Kráska a zvíře, Edudant a Francimor)

HOST PŘEHLÍDKY

19.00 – 20.40 

DS Tyl Rakovník / režie: Alena Mutinská

P. Šabach, I. Hlas, P. Jarchovský, J. Hřebejk, M. Hanuš: Šakalí léta

(pro děti od 10 let)

           

21.30 – 23.00 

diskusní fórum s reflexemi dětských skupin

 

    Neděle 16. listopadu 2014

HOST PŘEHLÍDKY

09.00 – 09.45 Jaromír Nohavica, Hana Vořísková: Grónská písnička

Divadelně-písničkový automat pro jednoho až dva diváky

(Představení trvá 4 minuty a je vhodné pro diváky všech generací.)

 

HOST PŘEHLÍDKY

10.00 – 11.00  a 13.00 – 14.00    

Naivní divadlo Liberec / režie Michaela Homolová

Fred Rodrian, Vít Peřina: O beránkovi, který spadl z nebe

(pro děti od 2 let)

 

11.30 Slavnostní zakončení Celostátní přehlídky amatérské činoherního divadla pro děti a mládež Popelka Rakovník s vyhlášením výsledků a předáním ocenění

 

 

GOOGLUJEME ZA VÁS:

DS Tyl Čelákovice 

DS Štěk, SVČ Opava

Podividlo ažažAš

ČERVIVEN senior II., SpgŠ Krnov

ČERVIVEN, SpgŠ Krnov

DS Vojan Libice nad Cidlinou

DS J.K. Tyl Brodek u Přerova

Hana Voříšková

Hynkovo hravé divadlo Litoměřice

ZUŠ Rakovník

1. neratovická divadelní společnost

DS Suchdolské divadlo Suchdol nad Lužnicí

Divadelní spolek Tyl Rakovník

Naivní divadlo Liberec

 

 

 

Chce se vám PLAKÁT?
 
Přílohy
© 2018 Divadelní spolek Tyl Rakovník